Společník


Nový Společník vyjde už příští týden!

V prvním prosincovém týdnu naleznete ve vašich poštovních schránkách nové číslo časopisu Společník. Deváté vydání opět shrnuje činnost organizace v posledním půl roce, týká se to např. tvorby nové strategie nebo dalších školení k novému programovému období, naleznete v něm i reportáže z akcí, které MAS spolupořádala nebo informace z okolních obcí. Obyvatelé ze Svazku obcí Jestřebí hory se také mohou těšit na nový Zpravodaj, který dostanou do schránek společně se Společníkem.

Kateřina Valdová, 26.11.2014

Společník – sedmé číslo

Od 18. prosince se dostane do roznosu České pošty časopis MAS KJH, o.p.s. – Společník. Tenkrát se bude jednat o již sedmé, tentokrát oranžové číslo. Chceme Vás poprosit o spolupráci, abyste se ve dnech roznosu podívali do pošty, zda do Vaší obce dorazil. Narazili jsme v minulosti na případy, kdy časopis do obcí pravděpodobně nepřišel a chtěli bychom tomu příště předejít. Pokud na aktuální číslo nenarazíte, dejte nám, prosím, vědět na valdova@kjh.cz. Celý časopis je k nahlédnutí zde.

Kateřina Valdová, 16.12.2013

Společník – nové číslo ve vašich schránkách

Čtvrtek 16. května bude první den, kdy se dostane do roznosu České pošty časopis MAS KJH, o.p.s. – Společník. Poslední den roznosu je vzhledem k rozsáhlému území plánovaný na 20.5. Chceme Vás poprosit o spolupráci, abyste se ve dnech roznosu podívali do pošty, zda do Vaší obce dorazil. Narazili jsme v minulosti na případy, kdy časopis do obcí pravděpodobně nepřišel, především tam, kde je roznos pošty ze Dvora Králové (Hajnice, Vítězná, Kocbeře, Kohoutov) nebo Hostinného (Horní i Dolní Olešnice, Chotěvice, Čermná). Pokud na aktuální fialové, již šesté, číslo nenarazíte v poště u Vás doma, dejte nám, prosím, vědět na valdova@kjh.cz.

Kateřina Valdová, 15.5.2012

Společník – květen 2012

I v letošním roce vydala Místní akční skupina Království – Jestřebí hory svůj zpravodaj s názvem Společník. Naleznete v něm informace o dění v MAS, představení dalších realizovaných projektů i pozvánku dvou partnerů MAS – občanského sdružení Kohoutov a TJ Sokol Havlovice na jejich akce. Aktuální vydání naleznete níže.

Kateřina Valdová, 4.6.2012

Jarní Společník se chystá

Království – Jestřebí hory, o. p. s. připravuje vydání čtvrtého čísla časopisu Společník. Dnes byla vyhlášena poptávka na jarní číslo. Termín pro doručení nabídek do kanceláře je 3. 5. 2012. Nabídky je možné zaslat mailem. Vše potřebné najdete zde.

Jan Balcar, 18.4.2012

Společník – prosinec 2011

Do konce příštího týdne by na území MAS měla proběhnout distribuce třetího čísla časopisu Společník. Shrnuje činnost v druhé polovině roku 2011, jako je spolupráce na různých projektech nebo popis akcí, na kterých se MAS podílela, jako např. Olympiáda pro starší a pokročilé a Den obce Vítězná. Zároveň představuje projekty z I. výzvy příjmu žádostí o dotaci z programu LEADER.

Kateřina Valdová, 27.12.2011

SPOLEČNÍK

V příštím týdnu objeví obyvatelé našeho regionu mezi svou poštou už druhé číslo zpravodaje Místní akční skupiny Království - Jestřebí hory s názvem Společník. Obsahem má navázat na to první lednové - informovat o tom, co se od té doby změnilo, jak se činnost Místní akční skupiny dál vyvinula a co plánuje do budoucna. Najdete tam například shrnutí činnosti Ekocentra při Království - Jestřebí hory, o.p.s., článek o dotacích z LEADERu, které do našeho území plynuly v letech 2009 - 2010, letošní novinky v LEADERu, jeho vizi po roce 2014 nebo informace od partnerů MAS. Na prostřední dvoustránce na vás čeká mapa celého našeho kraje s vyznačenými Místními akčními skupinami, kterých tu je celkem čtrnáct a s pěti z nich sousedí i MAS Království - Jestřebí hory. Druhé číslo naleznete i zde.

Kateřina Valdová, 27.5.2011

Společník - Váš průvodce Královstvím - Jestřebí hory

Na začátku roku 2011 se vám do poštovních schránek a do ruky dostalo první číslo zpravodaje Místní akční skupiny Království - Jestřebí hory. Nese název Společník a má být Vaším průvodcem po území Místní akční skupiny. Obsahem prvního osmistránkového čísla je souhrn činnosti "MASky" od jejího založení v roce 2006 až do současnosti. Časopis bude vycházet dvakrát ročně, v dubnu a v listopadu. Jeho cíl je jasný - přiblížit akční skupinu a její činnost lidem zase o něco víc a dostat ji do jejich povědomí, protože Místní akční skupina Království - Jestřebí hory je tu pro lidi a lidem pomáhá.

Kateřina Valdová, 3.3.2011

Ke stažení

9. číslo zpravodaje Společník (9/2014) je ZDE
8. číslo zpravodaje Společník (8/2014) je ZDE
7. číslo zpravodaje Společník (7/2013) je ZDE
6. číslo zpravodaje Společník (6/2013) je ZDE
5. číslo zpravodaje Společník (5/2012) je ZDE
4. číslo zpravodaje Společník (4/2012) je ZDE
3. číslo zpravodaje Společník (3/2011) je ZDE
2. číslo zpravodaje Společník (2/2011) je ZDE
1. číslo zpravodaje Společník (1/2010) je ZDE